Nastrojowe sale

Poczuj smak wyjątkowej chwili

W naszej ofercie znajdują się dwie nastrojowe sale, w których organizujemy zarówno uroczystości rodzinne jak i bankiety firmowe.

Sala restauracyjna, utrzymana w stonowanej i eleganckiej stylistyce i kolorystyce,której towarzyszą gustowne dekoracje, oraz kwieciste akcenty przeznaczona jest na przyjęcia do 130 osób. Przynależy do niej obszerny taras, z którego roztacza się piękny widok na znajdujące się u jego boku jezioro Szelment, stanowisko dla oprawy muzycznej przyjęcia, a także bar, który uraczy gości napojami, kawą, herbatą czy trunkami alkoholowymi.

Aby dopełnić wszelkich starań i podnieść standard tego miejsca, jako atrakcję posiadamy w ofercie alkohol własnej marki.

Smaczne posiłki i obsługa na najwyższym poziomie

Sala bankietowa, znajdująca się na piętrze przestrzeni hotelowej od pierwszej chwili rozpieszcza gości niesamowitym widokiem, jaki może stworzyć tylko sama natura. Jej wnętrze zostało zaprojektowane z takim zamysłem, aby goście znajdujący się wewnątrz mogli uczestniczyć we wszystkich cyklach zmieniającej się przyrody. Intensywna zieleń ścian, ciepło miedzianych lamp i dodatków, oraz efekt drewnianej podłogi zapewniają wyjątkowy nastrój każdej chwili.

 

Towarzystwo eleganckiego baru, ekskluzywnych miękkich kanap i zielonych dekoracji nadaje jej niepowtarzalny charakter, tworząc idealne miejsce do nastrojowych spotkań zarówno na płaszczyźnie rodzinnej jak również zawodowej. Sala przeznaczona jest na przyjęcia do 60 osób.

Serdecznie Zapraszamy