Centrum Konferencyjno-wypoczynkowe Szelment

W pięknym, malowniczym otoczeniu licznych wzniesień i pagórków, pośród czystego powietrza i soczystej zieleni, mieniącej się w słońcu wstęgi Jeziora Szelment i stóp Góry Jesionowej znajduje się Centrum Konferecyjno-Sportowe SZELMENT, miejsce z ciekawą historią i długoletnią tradycją.

Hotel przyjazny dla zwierząt

 

Baza hotelowa dysponuje 110 miejscami noclegowymi , skupiającymi wygodne  pokoje 1-2-3-4 i 5 osobowe, z których każdy wyposażony jest w przyjemną łazienkę, telewizję i Wi-Fi.
Dysponujemy trzema salami, zróżnicowanymi stylem oraz ich przeznaczeniem.

Restauracja Szelment

Największa, mieszcząca do 130 osób sala restauracyjna, wraz z klimatycznym barem i przylegającym do niej tarasem widokowym świetnie sprawdzi się na duże uroczystości rodzinne, czy bankiety firmowe.

W naszej restauracyjnej karcie dań dominują potrawy charakterystyczne dla naszego regionu, przygotowywane na bazie lokalnych produktów, według tradycyjnych receptur.

Miejsce, takie jak lubisz

Uroki Suwalszczyzny w najlepszym wydaniu

Pyszna kuchnia

Dokładamy wszelkich starań, aby przygotowywane potrawy z naszej kuchni były jak najsmaczniejsze. Regionalne przysmaki, kuchnia polska w najlepszych wydaniu - to serwujemy w naszych restauracjach.

Fantastyczna bar

Świetnie wyposażony, klimatyczny bar idealnie nadający się do spotkań towarzyskich przy szklaneczce dobrego trunku. Stworzony aby idealnie uzupełnić ofertę naszego hotelu.

Wygodne pokoje

Oferujemy w naszym hotelu 110 miejsc w dobrze wyposażonych, wygodnych i przestronnych pokojach. Dokładamy wszelkich starań, aby nocleg był wyjątkowym aspektem naszej szerokiej oferty

Niezapomniana rozrywka

Centrum Konferencyjno-wypoczynkowe Szelment, to nie tylko pyszne jedzenie i wygodne noclegi, ale również szereg atrakcji w postaci: billarda, tenisa stołowego, piłkarzyków, czy też sali zabaw dla najmłodszych.

okoliczne atrakcje

Okolice Szelmentu to moc atrakcji w postaci: prywatnej plaży z pomostem, wypożyczalni sprzętu wodnego, wyciągu nart wodnych czy też stoku do zjazdu na nartach zimowych. Poza tym paintball, ognisko oraz grill...

Relaks w saunie

Podczas pobytu w naszym centrum polecamy skorzystanie z sauny parowej, które niesie ze sobą szereg korzyści zdrowotnych. Sauna to przede wszystkim chwile wytchnienia i uspokojenia po całym dniu.

Otoczenie pełne uroku

Z restauracyjnego tarasu wprost na prywatną, ustronną plażę prowadzi urokliwa ścieżka,. U jej podnóża znajduje się kawiarenka z wiatą, boisko do siatkówki, miejsce na ognisko, pomosty, oraz wypożyczalnia sprzętu wodnego. Tuż obok znajduje się także wyciąg nart wodnych z trybunami oraz wieżą widokową z którego korzystać możemy latem. Zimą natomiast miłośnicy sportów zimowych mogą skorzystać ze stoku narciarskiego na Górze Jesionowej.

Moc atrakcji

Podczas pobytu nasi Goście mają do dyspozycji wielu atrakcji.

Bilard, ping-pong, piłkarzyki, czy gry multimedialne to propozycje dla osób lubiących aktywną formę spędzania wolnego czasu. Dla Gości ceniących sobie spokój i potrzebujących wyciszenia proponujemy pobyt w saunie, spacer wzdłuż spokojnego jeziora, czy chwile relaksu spędzone przy dobrej książce i filiżance aromatycznej kawy, czy herbaty, w sali zatopionej w pięknym krajobrazie.

Rodzinom z dziećmi polecamy różnego rodzaju gry, rozrywki i kreatywne prace twórcze w specjalnie przygotowanym w tym celu przytulnym pokoju zabaw.

Nasze pokoje

Zapraszamy do naszych 2-osobowych klimatycznych pokoi wyposażonych w  dwa pojedyncze łóżka (15 pokoi) lub łoża małżeńskie (8 pokoi)  

Pokoje 2-osobowe

Zapraszamy do naszych 3-osobowych klimatycznych pokoi wyposażonych w trzy pojedyncze łóżka (3 pokoje) lub łoża małżeńskie i łóżko pojedyncze (2…

Pokoje 3-osobowe

Zapraszamy do naszych 4-osobowych klimatycznych pokoi wyposażonych w 2 łoża małżeńskie (1 pokój), pokój studio - łoże małżeńskie + 2…

Pokoje 4-osobowe

Zapraszamy do naszych klimatycznych pokoi 1-osobowych. Każdy wyposażony jest w przyjemną łazienkę, telewizję oraz Wi-Fi.  

Pokoje 1-osobowe

W ramach oferty

Aktualności

Sprawdź co u nas słychać