W tej chwili prowadzimy rekrutację na stanowiska:

[KELNER] RECEPCJONISTA HOTELOWY CENTRUM KONFERERENCYJNO – WYPOCZYNKOWEGO SZELMENT K/SUWAŁK

Nasz hotel to miejsce szczególne. Położone w malowniczym sercu Suwalszczyzny nad jeziorem Szelment. Można tu nie tylko wypocząć, z dala od zgiełku, ale także zorganizować dowolną imprezę lub konferencję, oraz spędzić czas aktywnie korzystając ze stoku narciarskiego, nart wodnych i szeregu innych atrakcji.

Jeśli jesteś osobą komunikatywną i mogącą podjąć pracę zmianową, czekamy na Ciebie.

NAZWA STANOWISKA:
Kelner

MIEJSCE PRACY:
Szelment k/Suwałk

OPIS STANOWISKA:

  • profesjonalna obsługa gości restauracji hotelowej,

  • obsługa imprez i bankietów,

  • serwowanie dań i napojów,

  • dbanie o wygląd restauracji,

  • sprzątanie i nakrywanie stołów,

  • dbałość o zapewnienie najwyższej jakości usług

WYMAGANIA:

  • wysoka kultura osobista,

  • miła aparycja i pozytywne usposobienie,

  • energiczność,

  • dyspozycyjność i zaangażowanie,

  • gotowość do pracy w trybie zmianowym i w weekendy,

MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (nie jest to warunek konieczny),

  • książeczka sanepidu,

  • umiejętność obsługi terminalu płatniczego i kasy fiskalnej

OFERUJEMY:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B na korzystnych zasadach wynagrodzenia,

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych na potrzeby rekrutacji

Na potrzeby procesu rekrutacji przetwarzać będziemy następujące dane osobowe:
imię i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe (adres, e-mail, telefon), wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 221 § 1 Kodeksu pracy w związku z czym nie jest wymagane wyrażenie zgody na ich przetwarzanie.

Bez tych danych nie jest możliwe przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego, a w konsekwencji nawiązanie stosunku pracy. Dane osobowe, służyć mają wyłącznie prowadzonej rekrutacji. Dane osobowe będą zbierane i przetwarzane przez Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe SZELMENT 16-404 Jeleniewo k/Suwałk, Szelment

1. Dane nie będą przekazywane podmiotom trzecim. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji. W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Panu/Pani prawo do:
a) uzyskania potwierdzenia, czy dane osobowe są nadal przetwarzane przez;
b) dostępu do tych danych;
c) informacji o celach przetwarzania, odbiorcach, którym dane zostaną ujawnione, okresie przechowywania danych,
d) sprostowania danych;
e) żądanie usunięcia danych po zrealizowaniu celu, dla którego były przetwarzanie;
f) żądania ograniczenia przetwarzania danych;
g) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych;
h) żądania przesłania

MANAGER DS. SPRZEDAŻY I MARKETINGU CENTRUM KONFERERENCYJNO – WYPOCZYNKOWEGO SZELMENT K/ SUWAŁK

Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, kreatywną, posiadającą doświadczenie na stanowisku managerskim, lubiącą nowe wyzwania ta oferta jest stworzona dla Ciebie.

Manager ds. Sprzedaży i Marketingu

Szelment /k. Suwałk

  • kompleksowe zarządzanie obiektem,
  • reprezentowanie i dbanie o pozytywny wizerunek hotelu,
  • dbałość o zapewnienie najwyższej jakości usług świadczonych przez hotel,
  • zarządzanie i kontrola nad sprawnym funkcjonowaniem zespołu,
  • tworzenie atrakcyjnej i konkurencyjnej oferty sprzedażowej w oparciu o analizę rynku,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • obsługa gości i budowanie trwałych relacji z klientami i kontrahentami,
  • organizacja imprez, eventów, konferencji i nadzór nad ich przebiegiem,
  • współtworzenie planów przychodowych i ich realizacja,
  • prowadzenie działań promocyjnych,
  • poszukiwanie nowych rozwiązań i kierunków rozwoju,
  • raportowanie wyników sprzedażowych.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na stanowisku Managera hotelu lub restauracji
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem – wdrażanie procedur, delegowanie zadań, rozliczanie, motywowanie,
  • zdolności interpersonalne i wysoka kultura osobista,
  • umiejętność organizacji czasu pracy i działania pod presją czasu,
  • zdolności negocjacyjne i analityczne,
  • znajomość języka angielskiego,
  • znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kategorii B

  • zmysł estetyczny,
  • pomysłowość i kreatywność,
  • umiejętność tworzenia procedur i standardów,
  • praktyczna znajomość obsługi social mediów,
  • znajomość branży eventowej,

OFERUJEMY:

  • ciekawą pracę w dużej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju i wdrażania własnych pomysłów,
  • motywujący system premiowy,
  • narzędzia niezbędne do wykonywanych obowiązków (komputer, telefon)

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie zgłoszeń CV na adres rekrutacja@centrumszelment.pl. z dopiskiem „CV SZELMENT”

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych, w szczególności w CV, przez Centrum Konferencyjno – Wypoczynkowe SZELMENT w celu realizacji procesu rekrutacji”.

Proszę pamiętać, że w każdym czasie zgoda może być przez Panią/Pana wycofana. Może Pan/Pani wycofać zgodę między innymi poprzez złożenie oświadczenia na adres e-mail: rekrutacja@centrumszelment.pl. W przypadku, gdy chce Pan/Pani, aby Centrum Konferencyjno – Wypoczynkowe SZELMENT. z siedzibą w Jeleniewie k/Suwałk, Szelment 1, przechowywało Pana/Pani dane do przyszłych rekrutacji, proszę o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych, w szczególności w CV, przez Centrum Konferencyjno – Wypoczynkowe SZELMENT. z siedzibą w Jeleniewie k/Suwałk, Szelment 1, w celu przyszłych rekrutacji prowadzonych przez w/w podmiot.”

Proszę pamiętać, że w każdym czasie zgoda może być przez Panią/Pana wycofana. Może Pan/Pani wycofać zgodę między innymi poprzez złożenie oświadczenia na adres e-mail: rekrutacja@centrumszelment.pl
Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

RECEPCJONISTA HOTELOWY CENTRUM KONFERERENCYJNO – WYPOCZYNKOWEGO SZELMENT K/SUWAŁK

Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną i komunikatywną, mogącą podjąć pracę na nocną zmianę, czekamy na Ciebie.

Recepcjonista

  • rezerwacja usług i znajomość oferty hotelowej i gastronomicznej hotelu,
  • przyjmowanie i wymeldowywanie gości hotelowych (procedury check-in i check out),
  • odbieranie połączeń telefonicznych oraz korespondencji,
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji,
  • wsparcie podczas organizacji imprez, eventów, konferencji,
  • dbanie o wygląd recepcji,

WYMAGANIA:

  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji,
  • umiejętność organizacji czasu pracy,
  • znajomość obsługo pakietu MS Office, kasy fiskalnej i urządzeń biurowych.

  • kreatywność i pomysłowość,
  • wykazywanie własnej inicjatywy w celu ciągłego podnoszenia poziomu usług,

OFERUJEMY:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie zgłoszeń CV na adres: rekrutacja@centrumszelment.pl
z dopiskiem „CV SZELMENT RECEPCJA”

W przypadku, gdy chce Pan/Pani, aby Centrum Konferencyjno – Wypoczynkowe SZELMENT. z siedzibą w Jeleniewie k/Suwałk, Szelment 1, przechowywało Pana/Pani dane do przyszłych rekrutacji, proszę o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści:

Nie znalazłeś(aś) ogłoszenia, które Cię aktualnie interesuje lub wpisuje się w Twoje kompetencje? Jeżeli czujesz, że możesz zasilić nasze szeregi to prosimy prześlij nam swoje CV na adres rekrutacja@centrumszelment.pl z dopiskiem „CV SZELMENT”.